De gode nyhetene

Bedre blir det ikke

Trim

Fredrikkeplassen og de nærliggende områder har i den siste tiden blitt omgjort til en skøytebane som Kupper\'n og Koss ville misunt oss. Så hent fram skøytene og skli utpå. Dette er en unik mulighet til å styrke både kondisen og det norske skøytelandslaget.

Fri

Dette er tiden for undervisningsfrie uker eller vinterferie hvis du har fått lest så mye. Tilhører du sistnevne gruppe lønner det seg å vite at markedskreftene endelig har tatt konsekvensene av slett studentøkonomi og gir oss billige flybilletter til nesten hvor det skulle være. Dra en Ari Behn og reis.

Mat

For de som enda ikke har fått det med seg har SV-kantina blitt Kaare Norums nye venn og stiller derfor med en flunkende ny salatbar. Den er frisk, fersk og fettfri, nesten som Norum selv.

Gullfisk og sykler

Førstkommende mandag er den internasjonale kvinnedagen. Ta på deg de røde strømpene og si Klar, ferdig, gå for likelønn, likestilling, styreplasser, professorater, realistiske skjønnhetsidealer, ålreite menn, solidaritet mellom land og selvtillit i bøtter og spann.

Powered by Labrador CMS